Hakkımızda

Digicom demek


Digicom Hakkında

DİGİCOM ELEKTRONİK,

Santral konusunda sizlere birçok alternatif sunmakta olup bu alternatifler hakkında bilgi vermektedir. KAREL-MULTİTEK-FORTEL Telefon santrallerine servis hizmetinde bulunan DİGİCOM ELEKTRONİK bu hizmetlerde kaliteyi arttırarak siz değerli müşterilerimize haberleşme konusunda büyük ölçüde imkân sağlamaktadır.

DİGİCOM ELEKTRONİK sizlere sistem yenilemede, proje sırasında ve sonrasında kolaylık sağlayacak fikirler sunmaktadır. Santral sisteminizin alt yapı ( kablolama ) çalışmasında ve ya arıza onarımında da siz değerli müşterilerimize en kaliteli şekilde hizmet vermektedir.

Haberleşmenin öneminin artığı bu zamanlarda sizleri mağdur etmemek adına, birçok konuda uzmanlaşmış kadrosu ve kaliteli ürünlerle sizlere en kolay, en kaliteli ve en ucuz haberleşme imkânında bulunan DİGİCOM ELEKTRONİK daima servis, bakım ve arıza onarımında yanınızdadır.

DİGİCOM ELEKTRONİK ekonomik ama en kaliteli haberleşmeyi nasıl yaparım sorununu ortadan kaldırarak ucuz ve kaliteyi bir araya getirerek en rahat iletişimde sizlere katkı sağlamaktadır. Sizlere birçok konuda çözümler arayan ve bu konuda tecrübeli olan DİGİCOM ELEKTRONİK daima güven veren dürüstlüğü ilke edinmiş bir isim olmuştur.

Santralinizde arıza mı var 7/24 ulaşabileceğiniz numaralarımızdan arayın halledelim. DİGİCOM ELEKTRONİK 1993 yılından bu yana faaliyet gösteren ve her zaman kaliteli hizmetle bilinen konumda olmuştur. Alt yapı arızalarını yeni teknolojiler ile kolayca çözümleme yapan DİGİCOM santral arızalarının giderilmesinde de en iyi şekilde hizmetinize sunmaktadır.

DİGİCOM ELEKTRONİK Santral satış ve satış sonrası destek’te de en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır. Sıfır santrallerin yanı sıra 2.El santrallerde de destek ve satış hizmetlerinde bulunmaktayız.


Neden Digicom

Satış Sonrası Destek

Satış ve servis sonrası destek hizmetleri

Müşteri Memnuniyeti

%100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız

Deneyimli Kadro

Sektörümüzde 20 yılı aşkın tecrübee sahibiz

Tek Adres

Kurumsal iletişimin tüm alanlarında hizmet veriyoruz

Ekonomik Çözümler

Sizin için en ekonomik çözümleri planlarız

Yüksek Teknoloji

En son teknolojik ürünler ile çalışırız

Yüksek Başarı

Firmamız yüksek başarı oranlarına sahiptir

Acil Destek

Acil sorunlarınız için acil hizmet desteği

ve ayrıca...

Yeni inşaat projeleri ve yahut bina içi revizyonlarda santral ve telefon kablolama aşamalarında projelerinize destek olmaktayız. Bu sayade sonradan kablo çekmeye ve ya kırıp dökmeye gerek kalmadan işi baştan profesyonelce planlamanızı sağlıyoruz

Eski santrallerinizi alıyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere yeni santralleri indirimli olarak sunuyoruz